Padly vody (2021)


Páté řadové album Padly vody, tentokrát zaměřené na autorské "alá lidové" a lidové písně v naší úpravě. Natočeno ve studiu Karla Dřínka WHITE WOLF ... ANOTHER SOUND. Seznam písní: Kebych bola, Na stráni, Hruška, Svatební košile, Šenkýřka, Padly vody, Neber sobě, V noci temné, Hory hory zelené, V dálce.

Celkový čas: 27,28 minut

Cena: klasické CD 200,- Kč + poštovné / je možné stažení alba v mp3 za 150,- Kč

Děkujeme za finanční podporu městu Český Krumlov, Koberce Strnad Lišov.

         

 

 

Letos v zimě (2016)


Čtvrté řadové album, tentokrát vánoční. Natočeno ve studiu Honzy Friedla AV Servis Vyšší Brod v červenci až listopadu 2016. Na desce najdete 16 koled a jednu píseň autorskou, podle níž je CD pojmenováno. Seznam písní: Kristus Pán se narodil, Kolednice idú, Tedy poženem, Byla cesta ušlapaná, Nový rok běží, A teče vodička, Stojí vrba košatá, Den přeslavný, Hopsa pacholátka, Letos v zimě, V půlnoční hodinu, Aj co to nového, Zajíc běží k háji, Potkala jsem holubičku, Přišla jsem k vám na koledu, Nastala koleda, Pásli ovce valaši.

Celkový čas: 34,07 minut

Cena: klasické CD 200,- Kč + poštovné / je možné stažení alba v mp3 za 150,- Kč

Děkujeme za finanční podporu městu Český Krumlov.

 

 

Paleta (2013)


Třetí řadové album natočené ve studiu Petra Michala MK Production České Budějovice v srpnu 2013. Album obsahuje 12 autorských písní a 2 písně lidové. Seznam písní: Paleta, Irská, Černá labuť, Jablůčko, Uvadlá láska, Maryčka Čičery, Lípa, Mořská duše, Konipas, Proudy, Vzpomínka na klíček, Kolovrat, Strážní andělé, Pyšný Janek.

Celkový čas: 47,06 minut

Cena: klasické CD 200,- Kč + poštovné / je možné stažení alba v mp3 za 150,- Kč

Děkujeme za finanční podporu městu Český Krumlov.

 

 

Stejně jiná (2009)


Druhá deska natočena ve studiu Petra Michala MK Production České Budějovice v červnu 2009. Najdete zde 14 autorských písní a 1 píseň lidovou. Seznam písní: Slavnost, Svítání, Dneska tě nenajdou, Šlapu si, Ztratit se, Hořce je rukovat, Doktor Čas, Svatý Ján, Láska neláska, Pochod zhrzené milenky, Už nám to slunce zapadá, Křepelička, Větrův syn, Smrtky, Father.

Celkový čas: 43,24 minut

Cena: klasické CD je momentálně vyprodané / je možné pouze stažení alba v mp3 za 100,- Kč

 

 

Má milá, slétaj´ se havrani (2001)


První album o šesti písních natočené v roce 2001 ve studiu Honzy Friedla AV Servis Vyšší Brod. Seznam písní: Má milá, slétaj´ se havrani, Mávej, Popel, Láska je úděl náš, Hej lidi, Smrtky.

Celkový čas: 20 minut

Cena: klasické CD je momentálně vyprodané / je možné pouze stažení alba v mp3 za 50,- Kč